Dit voormalige gevangeniscomplex vormt nu een dynamische community waar ondernemers vanuit passie en professie kunnen werken. De locatie ligt op maar 5 minuten van het gezellige centrum van Breda.
Unit 0.78 is gevestigd in gebouw C. In dit gebouw zijn met name verschillende kleinere ondernemingen gevestigd. Deze ruimte leent zich ook ideaal voor een ondernemer met klein bedrijf of voor een startup.
Kenmerken
Prijs
De huurprijs bedraagt € 165,- per maand. Aanvullend hierop vragen wij een voorschot servicekosten van € 201,67 per maand.
Contractvorm
De ruimtes worden verhuurd op basis van tijdelijke huurcontracten. Het contract dat je met VPS afsluit is voor onbepaalde tijd en er geldt opzegtermijn van 3 maanden. Dit maakt dat het een flexibel contract is en je dus nergens aan vast zit.
Heb jij interesse in deze ruimte? Meld je dan aan via onderstaand aanmeldformulier!