Wij staan u graag te woord

Bel ons op 088 018 38 00

Onze openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8:30 tot 17:00 uur. Wij zijn 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar op ons centrale telefoonnummer 088 018 38 00 of per e-mail info@vps-nl.com. In onderstaand overzicht vindt u de contactgegevens van onze verschillende vestigingen. Bent u op zoek naar een werk- of woonruimte? Bekijk ons actuele aanbod.

Neem contact met mij op

Onze vestigingen

Hoofdkantoor Den Haag

Dr. Kuyperstraat 9 | 2514 BA Den Haag
Postbus 95358 | 2509 CJ Den Haag
T 088 018 38 00
E info@vps-nl.com (algemeen)
E financieel@vps-nl.com (financiële administratie)

Regiokantoor Amsterdam

Surinameplein 27 | 1058 GM Amsterdam
T 088 018 38 30
E amsterdam@vps-nl.com

Regiokantoor Rotterdam

Het Schieblock
Delftseplein 36 | Unit 1.10 | 3013 AA Rotterdam
T 088 018 38 44
E rotterdam@vps-nl.com

Regiokantoor Utrecht

Newday Offices
Atoomweg 50 | 3542 AB Utrecht
T 088 018 38 50
E utrecht@vps-nl.com

Regiokantoor Enschede

Gelderlandstraat 99 | 7543 WG Enschede
T 088 018 38 80
E enschede@vps-nl.com

Projectkantoor Deventer

Geertruidentuin
Van Calcarstraat 4 | unit 17 | 7415 CK Deventer
T 088 018 38 80
E deventer@vps-nl.com

Regiokantoor Den Bosch

Groot Ziekengasthuis | Burg. Loeffplein 70d
5211 RX ‘s-Hertogenbosch
T 088 018 38 70
E denbosch@vps-nl.com

Projectkantoor Vught

Fort Isabella
Reutsedijk 7 | 5264 PC Vught
T 088 018 38 00
E fortisabella@vps-nl.com

Regiokantoor Montfoort

Mosterdmolenweg 5c | 3417 XM Montfoort
T 088 018 38 00
E info@vps-nl.com

Regiokantoor Eindhoven

Heezerweg 347 | 5643 KG Eindhoven
T 088 018 38 01
E eindhoven@vps-nl.com

Regiokantoor Breda

FutureDome
Nassausingel 26 | 4811 DG Breda
T 088 018 3844 | E futuredome@vps-nl.com

1.500 gebouwen in beheer

Al meer dan 30 jaar beheren, onderhouden en beveiligen wij leegstaand vastgoed voor overheid, gemeentes, institutionele beleggers en woningcorporaties.

18.500 vastgoedinspecties

Per jaar voeren wij meer dan 18.500 vastgoedinspecties uit.

3.000 tijdelijke gebruikers

Deze betrokken ondernemers, kunstenaars en bewoners beschermen het vastgoed van onze opdrachtgevers.

60 enthousiaste medewerkers

Ons professionele team staat graag voor u klaar.

Compare listings

Vergelijken